!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DOVOLENÁ U NÁS V KEMPU TÉMĚŘ NEBO ZCELA ZDARMA

Kraj Vysočina nabízí slevové poukazy v hodnotě 1 000 Kč na ubytování na osobu. Pokud strávíte v našem kempu alespoň 3 noci (v chatce, vlastním stanu nebo vlastním karavanu), máte dovolenou skoro nebo úplně zdarma.

Registrujte se zde a do 72 hod nám pošlete Vaše registrační kódy. My Vám rezervaci potvrdíme a pak už stačí přijet a užít si u nás dovolenou.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Občerstvení

V kempu pro Vás máme automat na točené pivo (Ježek 11° z jihlavského pivovaru Ježek), limonádu Koala, kávu a kakao. Na recepci si můžete zakoupit pivo v plechovce a zakoupit nanuky.

50 metrů od kempu je malý obchůdek, kde si můžete nakoupit z pestrého výběru potravin kvalitních regionálních výrobců. V nabídce je také teplý bufet.

Otevírací doba obchodu:
Pondělí – Sobota: 08:00 – 20:00
Neděle: 10:00 – 20:00

Pokud budete mít chuť zajít si na dobrý oběd nebo večeři, doporučujeme restauraci Tři Věžičky, vzdálenou od kempu 1,7 km.

Otevírací doba restaurace:
Pondělí – Pátek: 9:00 – 22:00
Sobota: 10:00 – 22:00
Neděle: 10:00 – 22:00

Chcete-li si zajet na jídlo do 7 km vzdálené Jihlavy, můžete využít přímého autobusového spoje. Zastávka autobusu č. 12 je 100 m od kempu a za 10 minut Vás tento spoj doveze na Masarykovo náměstí, kde najdete hned několik velmi dobrých restaurací, kaváren a cukráren.Back to top